Swansoft

CNC Torna Ve CNC Freze Programlarıyla Tanışın

Makine Teknolojisi alanında çalışan veya okulunda CNC tezgâhı olan, olmayan tüm öğretmenler ve öğrenciler için çok güzel bir cnc eğitimi simulasyon programı olan bu sistem içerisinde CNC Freze ve Torna tezgâhlarında kullanılan FANUC, SIEMENS, MITSUBISHI, FAGOR, HAAS, DASEN, HEIDENHAIN gibi 65 farklı kontrol ünitesiyle 120 farklı operatör paneli ve üç boyutlu makina simulasyonu mevcuttur. program içerisinde CNC manuel programlama yapabilir, parça işleme simulasyonunu gerçek zamanlı izleyebilir ve üretilmiş olan parça üzerinde ölçme ve kontrol işlemleri yapabilirsiniz.Dokunmatik ekran özelliği ile kendinizi sanki gerçek bir CNC ünitesi başında gibi hissedeceksiniz.
/ Yazılım Çözümleri / Swansoft
SwanSoft CNC Simulator Firmaya Neler Kazandırır?

1.    Kendi personelini sıfırdan yetiştirebilirler. 
2.    Mevcut CNC operatörlerinin bilgi eksiğini kapatabilir.
3.    İşe alınacak CNC operatör adayını hiç atölyeye sokmadan masada sınayabilir. 
4.    CAM sistemlerinden alınan nc kod hatalarını tesbit edebilirler. 
5.    Özellikle CNC tornada elle yazdıkları nc programı test ederek tezgahta, kesici takımda veya iş parçasında oluşabilecek maddi hasarları önleyebilirler.

İsteğe Bağlı Yeni Kontrol Ünitesi Oluşturma
Her geçen gün Sürekli geliştirmekte olduğumuz Swansoft CNC simülasyon programında Çoklu Lisans satın alan kullanıcıların özel isteği üzerine istenilen Kontrol tipi tasarlanıp sistem içerisine konulabilmektedir. Bunun için sadece kullanıcının istenilen ünite tipinin fotoğrafını çekmesi ve bize ulaştırması yeterlidir
"Swansoft" için Sizi Arayalım
Logolar
Logolar
Logolar
Logolar
Logolar
Logolar
Logolar
Logolar
Logolar
Logolar
2006 - 2019 © Copyright SETA SİSTEM
Web Tasarım Medyatör