SETA Kurumsal

/ İLETİŞİM / SETA Kurumsal
2006 Yılında Seta Sistem Çözümleri Ve Mühendislik LTD.ŞTİ. olarak bünyesinde başlatmış olduğu CAD/CAM/CAE alanındaki, faliyetlerini sürdüren bir kuruluşumuzdur.

Seta Sistem Çözümleri Ve Mühendislik; Teknolojik yazılımların adı altında SolidCAD&CAM ve Cimatron yazılımlarının alt bayisi olarak CAD/CAM/CAE sektöründe uzmanlaşmış bir şirkettir.

Türkiye'nin Kayseri başta olmak üzere Nevşehir, Niğde, Kırşehir, Sivas, Malatya, Gaziantep, Şanlı Urfa, Elazığ ve KahramanMaraş illerinde yer alan  iç anadolu, doğuanadolu ve güneydoğuanadolu bölgelerindeki müşterilerine genç kadro ekibi ile hizmet vermektedir.

Seta Sistem Çözümleri Ve Mühendislik; kuvvetli alt yapısı, kurumsallaşmış organizasyon yapısı, genç kadrosu ile tüm müşterilerine program satış, kesici takım satış, teknik destek ve eğitimleri ile teknik çözümler sunmaktadır. Ayrıca bu yazılım ürünlerini destekleyen çeşitli WorkStation bilgiyarları veya teknik cihazların satışını ve ve temsilciliğini yürütmektedir.

2011 Yılında Seta Sistem Çözümleri Ve Mühendislik bünyesinde İscar, İngersoll ve Gühring gibi kesici takım firmalarının bayiliğini alarak tüm müşterilerine satış ve teknik destek hizmeti sunmaktadır.

2012 Yılında Seta Sistem Çözümleri Ve Mühendislik bünyesi adı altında Alvar Yazılım Makina Müh. Sav. San. TİC. LTD. ŞTİ. olarak AutoDesk CAD yazılımları üzerinde hizmet veren ve bu yazılımları destekleyen WorkStation bilgisayar ve her türlü elektronik ürünleri satışını yapan aynı zamanda prototip ürün üretimi yapan 3 Boyutlu yazıcıların satışını ve eğitim desteğini, tüm müşterilerine hizmet veren bir kuruluşumudur.

2014 Yılında Seta Sistem Çözümleri Ve Mühendislik bünyesine Orikon LTD. ŞTİ. olarak kimyasal ürünler üzerine faliyet gösteren yeni bir şirketimiz kurulmuştur.

Orikon müşterilerine kızak yağı, soğutma sıvısı, kalıp ayırıcıları, özel yapıştırıcılar, balata sıyırıcıları vb. kimyasal ürünleri ile hizmet veren bir kuruluşumuzdur.

 
Logolar
Logolar
Logolar
Logolar
Logolar
Logolar
Logolar
Logolar
Logolar
Logolar
2006 - 2019 © Copyright SETA SİSTEM
Web Tasarım Medyatör